Dzisiaj jest środa, 05 października 2022
Imieniny: Flawii, Justyna, Rajmunda

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

Przedsiębiorco! Skorzystaj!

ksu.jpeg Osoby prowadzące działalność gospodarczą lub planujące jej rozpoczęcie znajdą w publikacji wyczerpujący opis usług dostępnych w ramach KSU. W najnowszej edycji informatora zawarto wiele przydatnych informacji dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć swój biznes. Dowiedzą się Państwo z niej, jak krok po kroku skorzystać z każdej usługi Krajowego Systemu Usług (KSU), jakie są jej zalety i koszty. 

ksu.jpegJest już dostępna najnowsza edycja publikacji ,,Przedsiębiorco! Skorzystaj!” wydanej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

W najnowszej edycji informatora zawarto wiele przydatnych informacji dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć swój biznes. Dowiedzą się Państwo z niej, jak krok po kroku skorzystać z każdej usługi Krajowego Systemu Usług (KSU), jakie są jej zalety i koszty. Przypominamy, że wciąż dostępnych jest wiele usług, z których przedsiębiorcy mogą skorzystać bezpłatnie, ponieważ są dofinansowane w 100%.

Publikacja ,,Przedsiębiorco! Skorzystaj!” dostępna jest TUTAJ.

Osoby prowadzące działalność gospodarczą lub planujące jej rozpoczęcie znajdą w publikacji wyczerpujący opis usług dostępnych w ramach KSU. Dowiedzą się, jak korzystać z usługi oraz gdzie się udać w celu jej uzyskania. Poznają także szczegóły nt. standardu świadczenia usługi wg PARP. Dodatkowo, czytelnicy mogą zapoznać się ze schematami ułatwiającymi zrozumienie mechanizmu świadczenia usługi.  

Krajowy System Usług służy rozwojowi przedsiębiorczości poprzez zapewnienie usług na najwyższym poziomie, interweniując w obszarach, w których mechanizmy rynkowe nie są jeszcze wystarczająco rozwinięte.

Usługi KSU skierowane są do przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą. System składa się z ponad 200 zarejestrowanych podmiotów, rozsianych po całej Polsce.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą Krajowego Systemu Usług http://ksu.parp.gov.pl/pl

  • Data publikacji: 11-02-2014 12:58
  • Liczba odsłon strony: 263
Powrót do poprzedniej strony »