Pomoc dla początkujących firm

logoMP.jpegZapraszamy do serwisu www.mikroporady.pl, w którym podawane są przydatne oraz bardzo pomocne informacje dla osób chcących założyć dzialalność gospodarczą a także początkującego i małego przedsiębiorcy.

Zapraszamy do serwisu www.mikroporady.pl, w którym podawane są przydatne oraz bardzo pomocne informacje dla osób chcących założyć dzialalność gospodarczą a także początkującego i małego przedsiębiorcy.
 
logoMP.jpegPodstawowym celem działalności serwisu jest dostarczanie bezpłatnych i nieograniczonych w czasie pomocy początkującym firmom na każdym etapie rozwoju w postaci wzorów umów, regulaminów, instrukcji, porad i rekomendacji wraz z aktualnym orzecznictwem, uwagami i komentarzami a zrejestrowani użytkownicy otrzymują bezpłatnie w każdym tygodniu biuletyn z nowymi poradami  według aktualnie obowiązującego stanu prawnego.     
Wszystkie  treści  publikowane w serwisie są opiniowane i powstają we współpracy z zespołem prawników Kancelarii Juris, która zapewnia zgodność dokumentów (wzorów umów, porad, instrukcji) z obwiązującym stanem prawnym.
Przewiń do góry