Media piszą i mówią o nas

 • Nowa Gazeta Lokalna
  Tygodnik „Nowa Gazeta Lokalna” - jest kontynuacją ukazującej się od maja 1999 roku „Gazety Lokalnej”. Swoim zasięgiem obejmuje powiat kędzierzyńsko-kozielski. Na jej łamach znaleźć można tematy społeczno-gospodarcze, kulturalne, sportowe, ekologiczne i rolne. Pojawiają się w niej aktualności samorządowe, oraz zapowiedzi i relacje z bieżących wydarzeń z życia Kędzierzyna- Koźla oraz powiatu.
 • Nowa Trybuna Opolska
  Dziennik regionalny Śląska Opolskiego wydawany od 1 stycznia 1952r. Codzienne informacje, artykuły, wydarzenia, relacje, komentarze z terenu województwa opolskiego.
 • Radio PARK FM Kędzierzyn-Koźle
  Regionalna rozgłośnia komercyjna o statusie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Działa na rynku mediów elektronicznych od 27 lutego 1993 roku. Od początku istnienia stara się przyciągnąć słuchaczy rzetelną informacją i ciekawą muzyką. Największą uwagę przywiązuje do wydarzeń regionalnych.
 • TVP OPOLE
  Opolski Oddział Telewizji Polskiej. Pokazuje relacje, reportaże i informacje dotyczące zdarzeń i spraw mających miejsce na Opolszczyźnie, w tym m.in. w gminie Cisek.
Przewiń do góry