Firmy, zakłady, przedsiębiorstwa

Firmy, zakłady i przedsiębiorstwa mające swoją siedzibę
na terenie gminy Cisek

 

 • KATALOG FIRM GMINY CISEK
  (nowoczesny i precyzyjny Lokalny Katalog Firm - narzędzie, które gromadzi aktualne dane kontaktowe i rejestrowe firm, organizacji oraz instytucji prowadzących swoją działalność na terenie Gminy Cisek)
  https://www.owg.pl/katalog-firm/cisek
   
 • Adapt-systems Marcin Boronowski Kobylice
  Usługi informatyczne, budowa stron oraz sklepów internetowych, projektowanie graficzne, integracja systemów e-commerce -> http://adapt-systems.pl/.
  Dodatkowa działalność: Sprzedaż porcelany oraz mebli łazienkowych (sklep internetowy) -> https://meblemirano.pl i https://namoimstole.pl

 • AP Warsztat Stolarski Eksport-Import Andrzej Pawlik Kobylice
  (Firma zajmującą się produkcją oraz sprzedażą wysokiej jakości drzwi stylizowanych wewnętrznych i zewnętrznych wykonywanych na wymiar. Bogaty asortyment drzwi pokojowych i wyjściowych, poczynając od zwykłych gładkich, kończąc na bardziej wyszukanych drzwiach kasetonowych.)
   

 • DECO STYL Cisek
  Zaproszenia, podziękowania, karnety i kartki na wszystkie okazje. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapraszamy.
  http://www.decostyl.eu
   

 • FUH CONCRETE Mirosław Marcinkiewicz
  Usługi ogólnobudowlane w zakresie: brukarstwo, instalacje c.o., wod-kan., elektryczne, prace wykończeniowe, okna, dzrzwi itp. Wyporzyczanie maszyn, urządzeń i narzędzi renomowanych firm MAKITA, DEWALT, STIHL, STANLEY, HILTI, ZIPPER i inne. Betoniarki, zagęszczarki do gruntu i kostki brukowej,przecinarki do betonu, asfaltu, metalu, agregaty prądotwórcze, elektronarzędzia, agregaty tynkarskie oraz wszelkie drobne narzędzia potrzebne na każdej budowie.
  Kontakt: tel.77 4875586 Kom.792074890 e.mail:
  .
   
 • Firma "SPOT Light" Cisek
  Pprodukcja lamp i opraw oświetleniowych.
  http://www.spotlight.pl
   
 • Firma Usługi Transportowe Arnold Hall
  (międzynarodowy transport ciężarowy i ponadgabarytowy, skład opału, maszyny budowlane, usługi ładowarką kołową)
  http://www.halltransport.pl
   
 • GROEGER-KOMINKI "Ciepło, które Cię zachwyci" Roszowice
  Oferujemy budowę nowoczesnych kominków, nie brudzących ścian - murowanych z płytki szamotowej; budowę pieców akumulacyjnych z ciągiem szamotowym lub ceramicznym; budowę kominków z płaszczem wodnym, wraz z innowacyjnym systemem podłączenia do instalacji; budowę pieców kaflowych.
   
 • Kopalnia "Kobylice"
  (kruszywa budowlane : piasek 0-2, żwir 2-16, mieszanka 0-16)
  Strona WWW Kopalni 
   
 • Mechanika samochodowa - Marcin Janik Błażejowice
  Mechanika samochodowa, diagnostyka, specjalizacja Mercedes i Grupa Volkswagen, obsługa klimatyzacji i samochodów hybrydowych, restaurowanie samochodów zabytkowych.
  Kontakt: Tel. 77 487 57 63; e-mail:

   
 • "SIGMED" Sp. z o.o. Cisek
  (Kompleksowe zaopatrzenie praktyk weterynaryjnych w najwyższej jakości artykuły i nowoczesny sprzęt medyczny)
  http://www.sigmed.pl
   
 • Talhofer Kuchnie - Szafy - Cisek
  (Specjalizujemy się w produkcji mebli na zamówienie klienta. Głównie wykonujemy meble na wymiar do kuchni, wszelkiego rodzaju szafy oraz meble do wyposażenia gabinetów.)
  www.meble-talhofer.pl
   

 

UWAGA :
Jeśli jesteś właścicielem firmy, której siedziba znajduje się na terenie naszej gminy, a chcesz aby Twoje dane o firmie i profilu jej działalności zostały zamieszczone na tej stronie, prześlij do nas stosowną informację, którą po sprawdzeniu zamieścimy nieodpłatnie w ramach promocji firm gminy Cisek na WWW.

 

Przewiń do góry