Wyróżnienie w konkursie Opolskiej Nagrody Jakości

W jedenastej edycji konkursu Opolskiej Nagrody Jakości Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe EXPORT-IMPORT Tadeusz Halamoda otrzymało wyróżnienie. Przedsiębiostwo powstało w 1993 roku. Początkowo zajmowało się głównie transportem drogowym towarów na terenie całego kraju.

ONJ.jpegW jedenastej edycji konkursu Opolskiej Nagrody Jakości Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe EXPORT-IMPORT Tadeusz Halamoda otrzymało wyróżnienie.

Przedsiębiostwo powstało w 1993 roku. Początkowo zajmowało się głównie transportem drogowym towarów na terenie całego kraju. Od 2004 roku ma licencje na międzymarodowy przewóz towarów i prężnie działa również w tej dziedzinie. Od 2009 roku posiada zezwolenie na transport odpadów. Przez ponad 20 lat działalności na rynku transportowym, firmę z Landzmierza obdarzyło zaufaniem wiele małych i dużych przedsiębiorstw. Wyróżniona forma zatrudnia 18 pracownikow. To wykwalifikowana i kompetentna kadra. Przedsiębiorstwo posiada niezbędne licencje oraz zezwolenia na przewóz we wszystkich klasach ADR ładunków ponadnormatywnych. Oprócz działalności transportowej specjalizuje się również w usługach budowlano-sprzętowych, których głównym celem jest budowa infrastruktury drogowo-kolejowej oraz melioracyjnej. Priorytetem jest profesjonalne i solidne wykonywanie usług oraz zadowolenie klienta, dlatego właścicielowi bardzo zależy na stworzeniu pozytywnych relacji i efektywnej współpracy.

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia. Niech ono będzie punktem wyjścia do otrzymania w przyszłości Opolskiej Nagrody Jakości.

Przewiń do góry