XIX Konkurs Fotograficzny Zabytkowa architektura wsi opolskiej - 2014

ZabytArchWsiOp.jpegZapraszamy do udziału w XIX Konkursie Fotograficznym "Zabytkowa architektura wsi opolskiej - 2014". Konkurs Fotograficzny jest imprezą cykliczną, której celem jest propagowanie idei ochrony zabytków budownictwa wiejskiego województwa opolskiego poprzez rozwijanie osobistych zainteresowań, wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych w zakresie fotografii.
plakat_foto.jpeg
Zapraszamy do udziału w XIX Konkursie Fotograficznym "Zabytkowa architektura wsi opolskiej - 2014"

Czas trwania konkursu: 13 kwietnia 2014 - 30 września 2014 roku.

Konkurs Fotograficzny jest imprezą cykliczną, której celem jest propagowanie idei ochrony zabytków budownictwa wiejskiego województwa opolskiego poprzez rozwijanie osobistych zainteresowań, wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych w zakresie fotografii. Mamy nadzieję, że konkurs zainspiruje amatorów i profesjonalistów fotografii do skierowania obiektywów w stronę ginących zabytków architektury wiejskiej by ukazać i zarazem udokumentować ich piękno.
 
Więcej informacji na stronie http://www.muzeumwsiopolskiej.pl/node/212. Tam też do pobrania jest Regulami konkursu i karta zgłoszeniowa.
Przewiń do góry