Zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie pn. Odra Rzeką Integracji Europejskiej - Pływadło 2014

20130623_plywadla_06.jpegW dniach 21 – 22 czerwca 2014 roku na trasie wodnej z Racibórza do Kędzierzyna-Koźla po raz kolejny zagości barwny korowód pływadeł. Rzeka Odra jubileuszowo, bo po raz piętnasty wystawi na próbę śmiałków (a także ich własne konstrukcje), którzy zdecydują się zmierzyć z żywiołem na dystansie 42 km, oferując w zamian niezapomniane chwile i ciekawą przygodę. 

20130623_plywadla_06.jpegW dniach 21 – 22 czerwca 2014 roku na trasie wodnej z Racibórza do Kędzierzyna-Koźla po raz kolejny zagości barwny korowód pływadeł. Rzeka Odra jubileuszowo, bo po raz piętnasty wystawi na próbę śmiałków (a także ich własne konstrukcje), którzy zdecydują się zmierzyć z żywiołem na dystansie 42 km, oferując w zamian niezapomniane chwile i ciekawą przygodę. Tym samym także organizatorzy solidarnie zadeklarowali, że dołożą wszelkich starań, aby te piętnaste spotkanie na rzece Odrze nosiło znamiona święta wodniaków, a i dla przybyłych widzów przygotują coś specjalnego. W nocy z 21 na 22 czerwca przypada tzw. „Noc świętojańska”, zachęcamy zatem na całej długości rzeki Odry do puszczania wianków, oczywiście zgodnie ze staropolskim zwyczajem.

Piętnasta edycja imprezy pn. „Odra Rzeką Integracji Europejskiej – Pływadło 2014” odbędzie się pod hasłem przewodnim: „Odrą spływamy, bajki opowiadamy”.
Tym samym już teraz zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w spływie, a także do rozpoczęcia przygotowań, a może nawet opracowania baśniowej koncepcji pływadła. 

Udział w spływie jest  bezpłatny.

Gorąco wszystkich zachęcamy do wzięcia udziału w spływie a także do kibicowania na starcie w Raciborzu, podczas imprez towarzyszących w Turzu, Przewozie/Dziergowicach, na mecie w Kędzierzynie-Koźlu oraz na całej długości trasy wodnej Racibórz – Kędzierzyn-Koźle.
 
Aby dokonac zgłoszenia pływadła w imprezie pobierz załączniki, wypełnij je i wyślij pod wskazany w Regulaminie adres:
  1. PDFRegulamin Pływadło 2014.pdf (68,52KB) + nowe załaczniki
  2. PDFZal nr 2 Oswiadczenie uczestnika.pdf (38,16KB)
  3. PDFZal nr 3 Lista osób płynących na platformie pływającej.pdf (29,22KB)
  4. PDFZal nr 4 Oswiadczenie o opiece.pdf (46,58KB)
  5. PDFZal nr 5 Karta zgłoszenia jednostki.pdf (22,49KB)
Przewiń do góry