Bezpłatne seminarium dla przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw

W dniach 12-13 grudnia 2013r. w Kędzierzynie-Koźlu organizowane jest bezpłatne seminarium odnośnie PPP skierowane do małych i średnich przedsiębiorców. Udział w seminarium umożliwi zdobycie jego uczestnikom wiedzy na temat PPP, ale także pozwoli na poznanie firm z branży i konkretnych rozwiązań, które mogą zostać wykorzystane i wdrożone w przedsiębiorstwie.

logoParp.jpegW dniach 12-13 grudnia 2013r. w Kędzierzynie-Koźlu organizowane jest bezpłatne seminarium odnośnie PPP skierowane do małych i średnich przedsiębiorców.
 
Udział w seminarium umożliwi zdobycie jego uczestnikom wiedzy na temat PPP, ale także pozwoli na poznanie firm z branży i konkretnych rozwiązań, które mogą zostać wykorzystane i wdrożone w przedsiębiorstwie. 
 
Warunkiem koniecznym uczestnictwa w seminarium jest reprezentowanie małego lub średniego przedsiębiorstwa. 
 
Seminarium odbędzie się w Hotelu HUGO w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Orkana 14.
 
Zapraszamy do zapoznania się z dołączoną broszurą informacyjną przedstawiającą szczegółowe informacje o projekcie oraz seminarium regionalnym.
 
Zgłoszenie chęci uczestnictwa w seminarium dokonać należy za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej www.ppp.parp.gov.pl
 
W razie pytań bądź wątpliwości do Państwa dyspozycji pozostają pracownicy Instytutu PPP, którzy na pewno podpowiedzą jak najefektywniej skorzystać z oferowanego szkolenia:
 
Tel. 22 435-95-02
Tel kom. 535-006-591
e-mail:
e-mail:
 
Uczestnicy mają zapewniony bezpłatny udział w seminarium z wyżywieniem, materiały dydaktyczne a także nocleg – jeśli zaistnieje taka potrzeba.
Przewiń do góry