Pasowanie na Przedszkolaka i Starszaka

Coroczna Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka i Starszaka w miesiącu listopadzie 2013r., obchodzona była w Gminnym Przedszkolu w Cisku i oddziale zamiejscowym w Kobylicach. Dzieci poszczególnych grup wiekowych  zaprezentowały umiejętności śpiewu, tańca, recytacji wierszy,  gry na instrumentach  wykonując także  różnorodne zadania przygotowane przez swoich wychowawców.

Coroczna, cykliczna Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka i Starszaka w miesiącu listopadzie 2013r., obchodzona była w Gminnym Przedszkolu w Cisku i oddziale zamiejscowym przedszkola w Kobylicach. Dzieci poszczególnych grup wiekowych  zaprezentowały umiejętności śpiewu, tańca, recytacji wierszy,  gry na instrumentach  wykonując także  różnorodne zadania przygotowane przez swoich wychowawców. 
 
Dyrektor Przedszkola Pani Urszula Pączko serdecznie przywitała liczne grono przybyłych rodziców dokonując Uroczystego Pasowania wychowanków placówki na przedszkolaka i starszaka.
 
Uroczyste ślubowanie  złożyli także wszyscy rodzice dzieci uczęszczających do danej grupy cyt.: „Przyrzekamy wszyscy razem tak jak nasze dzieci, że będziemy Wam pomagać czy deszcz pada, czy słońce świeci. Co dzień rano swe pociechy Paniom powierzymy, bo jak swoje je kochają i zawsze o nie dbają”
 
Za udział w uroczystości dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i emblematy będące symbolem grupy. Po uroczystym pasowaniu dzieci wraz z rodzicami uczestniczyli w poczęstunku przygotowanym przez przedszkole z udziałem rodziców.
 
DSCN0314z.jpeg DSCN0334z.jpeg DSCN0345z.jpeg DSCN0393z.jpeg
DSCN0401z.jpeg DSCN0406z.jpeg
Przewiń do góry