GŁOSUJ na KAMILA

listy_dla_ziemi.jpeg27 maja ruszył finał konkursu na najpiękniejszy list dla Ziemi, organizowany w ramach ogólnopolskiej akcji Fundacji Ekologicznej Arka. Można w nim głosować na jeden ze 100 listów wybranych przez jury spośród kilku tysięcy nadesłanych prac. Wśród uczniów walczących o nagrodę główną znalazł się również Kamil Ignacy - uczeń  Publicznej Szkoły Podstawowej w Łanach.
Głosować można do 16 czerwca 2013 roku.

listy_dla_ziemi.jpegKamil Ignacy w finale ogólnopolskiego konkursu!
27 maja ruszył finał konkursu na najpiękniejszy list dla Ziemi, organizowany w ramach ogólnopolskiej akcji Fundacji Ekologicznej Arka. Można w nim głosować na jeden ze 100 listów wybranych przez jury spośród kilku tysięcy nadesłanych prac.

Wśród uczniów walczących o nagrodę główną znalazł się również Kamil Ignacy - uczeń  Publicznej Szkoły Podstawowej w Łanach.

Konkurs na najpiękniejszy list to zwieńczenie akcji, która w całej Polsce trwa już od kilku miesięcy. W kwietniu dzieci w szkołach z ponad 350 gmin pisały Listy dla Ziemi na specjalnym ekologicznym papierze. Każda placówka miała za zadanie wybrać najlepszą pracę i przesłać ją do fundacji. W sumie do bielskiej „Arki” dotarło ok. 3 tysięcy listów. Jury po przejrzeniu prac wybrało 100, na które będzie można głosować do 16 czerwca

Co zrobić, by zagłosować? 
Trzeba posiadać konto na Facebooku – polubić na Facebooku stronę akcji „Listy dla Ziemi”: http://www.facebook.com/listydlaziemi, wejść na specjalną aplikację konkursową: https://apps.facebook.com/listydlaziemi/ 

Wyniki zostaną ogłoszone 20 czerwca. Dziesięć najlepszych listów otrzyma nagrody m.in. tablety i aparaty fotograficzne. Dla pozostałych 90 osób przygotowano upominki: książki, albumy, gadżety. 

Patronat nad akcją sprawują Ministerstwo Środowiska i Ministerstwo Edukacji Narodowej, a oficjalnym partnerem są Lasy Państwowe. Więcej informacji oraz regulamin można znaleźć na stronie www.listydlaziemi.pl.
Przewiń do góry