KOMUNIKAT Przewodniczącego Zarządu Związku Międzygminnego

czystyregion3.jpegPrzewodniczący Zarządu Związku Międzygminnego „Czysty Region” informuje, iż w związku z upływającym terminem odbioru odpadów komunalnych na dotychczasowych zasadach oraz zabraniem przez firmy wywozowe dzierżawionych Państwu pojemników na odpady komunalne, mieszkańcy proszeni są o zaopatrzenie się we własnym zakresie w worki przeznaczone do gromadzenia w/w odpadów i zbieraniu w nich odpadów komunalnych. 

czystyregion3.jpeg
W dniu 12 czerwca otrzymaliśmy nowy komunikat Przewodniczącego Związku. Oto jego treść:

UWAGA MIESZKAŃCY.
INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMIN
NALEŻĄCYCH DO ZWIĄZKU MIĘDZYGMINNEGO
"CZYSTY REGION".
 
Przewodniczący Zarządu Związku Międzygminnego „Czysty Region” informuje, iż w związku z upływającym terminem odbioru odpadów komunalnych na dotychczasowych zasadach oraz zabraniem przez firmy wywozowe dzierżawionych Państwu pojemników na odpady komunalne, mieszkańcy proszeni są o zaopatrzenie się we własnym zakresie w worki przeznaczone do gromadzenia w/w odpadów i zbieraniu w nich odpadów komunalnych. Worki te zostaną od Państwa odebrane w lipcu br. w ramach opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi co zapewni ciągłość w funkcjonowaniu systemu odbioru odpadów komunalnych.
 
Jednocześnie informuję, iż w poniedziałek 17 czerwca 2013 roku odbędzie się spotkanie Przewodniczącego Zarządu z przedstawicielami firm odbierających odpady komunalne z terenu Związku, którego przedmiotem będzie m.in. kwestia pozostawienia Państwu dotychczas posiadanych pojemników.
 
 
Komunikat
www.czystyregion.pl
Przewiń do góry