IX Międzyprzedszkolny Turniej Sportowy LUBIMY SIĘ BAWIĆ

halasport.jpegW dniu 07 czerwca 2013 r. o godz.9:00 w Hali Sportowej Publicznego Gimnazjum w Cisku odbył się  IX Międzyprzedszkolny  Turniej Sportowy "Lubimy się bawić''. Turniej organizowany był dla przedszkoli z przyległych Gmin. Organizatorem cykliczneg Turnieju  jest Gminne Przedszkole w Cisku. W konkurencjach sportowych brały udział dzieci z pięciu przedszkoli. 
W dniu 07 czerwca 2013 r. o godz.9.00 w Hali Sportowej Publicznego Gimnazjum w Cisku odbył się  IX Międzyprzedszkolny  Turniej Sportowy "Lubimy się bawić''. Turniej organizowany był dla przedszkoli z przyległych Gmin. Organizatorem cykliczneg Turnieju było Gminne Przedszkole w Cisku.
W konkurencjach sportowych brały udział następujące przedszkola:

  • Publiczne Przedszkole Stare Koźle
  • Publiczne Przedszkole Dziergowice
  • Publiczne Przedszkole Zakrzów
  • Publiczne Przedszkole Łany
  • Gminne Przedszkole Cisek
  • Oddział zamiejscowy Gminnego Przedszkola Cisek w Kobylicach.
       
Otwarcia „Turnieju Sportowego” dokonała Dyrektor Przedszkola Pani Urszula Pączko witając serdecznie wszystkich przybyłych gości, życząc małym sportowcom dużo zwinności, siły i sprytu w pokonywaniu sportowych dyscyplin.
Przebieg Turnieju ściśle określał jego regulamin z którym przedszkola uprzednio się zapoznały. Zaangażowanie wszystkich dzieci biorących w nim udział świadczyło  ważności Turnieju, jak również o tym, iż małe dzieci także potrafią być dobrymi i zręcznymi sportowcami w pokonywaniu trudnych zadań.

Zwycięzcą tegorocznego „Turnieju Sportowego”  i zdobywcą pucharu  zostało Gminne Przedszkole w Cisku. 
 
DSC01092.jpeg DSC01107.jpeg DSC01119.jpeg
 
Wszystkie dzieci uczestniczące w Turnieju  otrzymały nagrody oraz słodki poczęstunek, za co organizator serdecznie dziękuje sponsorom.
Przewiń do góry