Dzisiaj jest wtorek, 04 października 2022
Imieniny: Edwina, Rosławy, Rozalii

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

Naziemna telewizja cyfrowa zastąpi analogową

cyfTV.jpeg Naziemna telewizja cyfrowa DVB-T wprowadzana jest w całej Europie i sukcesywnie zastępuje telewizję analogową. Poza zwiększeniem ilości programów oferuje lepszą jakość obrazu i dźwięku, a także umożliwia dodanie dodatkowych komponentów, takich jak wiele ścieżek dźwiękowych, w tym dźwięk przestrzenny, szczegółowy przewodnik po programach (EPG). Możliwe jest także dodawanie usług interaktywnych oraz serwisów płatnych.

cyfTV.jpegNaziemna telewizja cyfrowa DVB-T wprowadzana jest w całej Europie i sukcesywnie zastępuje telewizję analogową. Poza zwiększeniem ilości programów oferuje lepszą jakość obrazu i dźwięku, a także umożliwia dodanie dodatkowych komponentów, takich jak wiele ścieżek dźwiękowych, w tym dźwięk przestrzenny, szczegółowy przewodnik po programach (EPG). Możliwe jest także dodawanie usług interaktywnych oraz serwisów płatnych.
W Polsce do 31 lipca 2013 roku telewizja cyfrowa zastąpi w pełni tradycyjną analogową. Już dziś bez dodatkowych umów i opłat dostępnych jest do kilkunastu kanałów telewizyjnych cyfrowej jakości, a ich liczba ciągle rośnie. Należy już teraz przygotować się w pełni na przejście do nowej technologii i cieszyć się naziemną cyfrową telewizją.
TV_Cyfrowa.jpeg
 
Pobierz ulotkę informacyjną:
 

  • Data publikacji: 20-03-2013 13:26
  • Liczba odsłon strony: 1488
Powrót do poprzedniej strony »