Dzisiaj jest wtorek, 04 października 2022
Imieniny: Edwina, Rosławy, Rozalii

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

Program pomocy dzieciom w ciężkim stanie klinicznym

logo2.jpeg Zapraszamy rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym, do składania wniosków o przyznanie stypendium. Prosimy wszystkich zainteresowanych o pomoc w dotarciu do najbardziej potrzebujących rodzin. Wnioski przyjmujemy wyłącznie w postaci elektronicznej bezpośrednio do naszej bazy danych.

logo2.jpegZapraszamy rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym, do składania wniosków o przyznanie stypendium. Prosimy wszystkich zainteresowanych o pomoc w dotarciu do najbardziej potrzebujących rodzin. Wnioski przyjmujemy wyłącznie w postaci elektronicznej bezpośrednio do naszej bazy danych.

Program Pomocy Dzieciom jest skierowany do rodzin, opiekujących się dziećmi, które na skutek choroby lub wypadku znalazły się w ciężkim stanie klinicznym. Są to dzieci wymagające wsparcia funkcji życiowych za pomocą respiratora bądź koncentratora tlenu, karmienia dojelitowego lub pozajelitowego, innych całodobowych specjalistycznych zabiegów opiekuńczych i pielęgnacyjnych.

 

Plakat

  • Data publikacji: 04-02-2013 15:13
  • Liczba odsłon strony: 1485
Powrót do poprzedniej strony »