Niskoprocentowe pożyczki dla przedsiębiorców działających w sektorze MŚP

LogoW Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu utworzono Fundusz pożyczkowy, którego środki przeznaczone są na pożyczki dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.
W gospodarce sektor MŚP odgrywa główną rolę w zakresie przedsiębiorczości, innowacji i zatrudnienia jednak zdecydowanie najczęściej stoi przed ścianą niedoskonałości rynku w pozyskiwaniu pożyczek, kredytów czy dotacji. WFOŚiGW proponuje podjęcie współpracy, która daje szansę unowocześnienia i rozwoju przedsiębiorstwa.

W Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu utworzono Fundusz pożyczkowy, którego środki przeznaczone są na pożyczki dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

W gospodarce sektor MŚP odgrywa główną rolę w zakresie przedsiębiorczości, innowacji i zatrudnienia jednak zdecydowanie najczęściej stoi przed ścianą niedoskonałości rynku w pozyskiwaniu pożyczek, kredytów czy dotacji. WFOŚiGW proponuje podjęcie współpracy, która daje szansę unowocześnienia i rozwoju przedsiębiorstwa. Mając na uwadze optymalizację ponoszonych kosztów, proponuje się podjęcie działań, które zapewnią komfort zarówno techniczny jak i finansowy. 

Wszelkie pozostałe informacje i dokumenty dotyczące pożyczki można znaleźć na naszej stronie internetowej www.wfosigw.opole.pl w zakładce „Pożyczki dla przedsiębiorców - MŚP”.

Oferta dla przedsiebiorców

Broszura_Pożyczki dla przedsiębiorców.jpeg

Przewiń do góry