Chroń przed grypą siebie i innych

Grypa_AH1N1Nie lekceważ grypy – chroń siebie i innych - przy wystąpieniu objawów takich jak gorączka, bóle głowy, bóle mięśniowo-stawowe, kaszel, ból gardła zostań w domu, w przypadku nasilenia objawów – zwłaszcza wystąpienia duszności - niezwłocznie skontaktuj się z lekarzem.

Grypa_AH1N1Nie lekceważ grypy – chroń siebie i innych - przy wystąpieniu objawów takich jak gorączka, bóle głowy, bóle mięśniowo-stawowe, kaszel, ból gardła zostań w domu, w przypadku nasilenia objawów – zwłaszcza wystąpienia duszności - niezwłocznie skontaktuj się z lekarzem. W związku z obserwowanym wzrostem zachorowań na grypę, przekazujemy mieszkańcom gminy ulotki wydane przez Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, które dotyczą działań profilaktycznych zmniejszających ryzyko zachorowania.
Jak zmniejszyć ryzyko zachorowania na grypę oraz chronić przed nią innych?   Dowiesz się tego, czytając uważnie poniższe ulotki:
 
Co zrobić, aby zmniejszyć ryzyko zachorowań na grypę.jpeg Mamo, tato - jeśli chcesz abym był zdrowy.jpeg Chcesz się ustrzec grypy AH1N1.jpeg
 
Więcej informacji: Jak ustrzec się przed wirusem grypy AH1N1
Przewiń do góry