Dzisiaj jest czwartek, 29 września 2022
Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

Chroń przed grypą siebie i innych

Grypa_AH1N1 Nie lekceważ grypy – chroń siebie i innych - przy wystąpieniu objawów takich jak gorączka, bóle głowy, bóle mięśniowo-stawowe, kaszel, ból gardła zostań w domu, w przypadku nasilenia objawów – zwłaszcza wystąpienia duszności - niezwłocznie skontaktuj się z lekarzem.

Grypa_AH1N1 Nie lekceważ grypy – chroń siebie i innych - przy wystąpieniu objawów takich jak gorączka, bóle głowy, bóle mięśniowo-stawowe, kaszel, ból gardła zostań w domu, w przypadku nasilenia objawów – zwłaszcza wystąpienia duszności - niezwłocznie skontaktuj się z lekarzem. W związku z obserwowanym wzrostem zachorowań na grypę, przekazujemy mieszkańcom gminy ulotki wydane przez Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, które dotyczą działań profilaktycznych zmniejszających ryzyko zachorowania.
Jak zmniejszyć ryzyko zachorowania na grypę oraz chronić przed nią innych?   Dowiesz się tego, czytając uważnie poniższe ulotki:
 
Co zrobić, aby zmniejszyć ryzyko zachorowań na grypę.jpeg   Mamo, tato - jeśli chcesz abym był zdrowy.jpeg   Chcesz się ustrzec grypy AH1N1.jpeg
 
Więcej informacji: Jak ustrzec się przed wirusem grypy AH1N1

  • Data publikacji: 08-01-2013 08:47
  • Liczba odsłon strony: 1542
Powrót do poprzedniej strony »