Dzisiaj jest środa, 28 września 2022
Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

IX Ogólnopolski Spływ Twardzieli Rzeką Odrą

Wszystkich chętnych zapraszamy na IX Ogólnopolski Spływ Twardzieli Rzeką Odrą, Kędzierzyn-Koźle 2013, który odbędzie się w sobotę 26 stycznia 2013 r. Spływ Twardzieli Rzeką Odrą jest imprezą rekreacyjną ściśle związaną z nurkowaniem swobodnym, której celem jest promocja Ziemi Kędzierzyńsko-Kozielskiej i Województwa Opolskiego oraz ukazanie walorów Opolszczyzny w sezonie zimowym.

spływ_Odrą.jpegWszystkich chętnych zapraszamy na IX Ogólnopolski Spływ Twardzieli Rzeką Odrą, Kędzierzyn-Koźle 2013, który odbędzie się w sobotę 26 stycznia 2013 r. Spływ Twardzieli Rzeką Odrą jest imprezą rekreacyjną ściśle związaną z nurkowaniem swobodnym, której celem jest promocja Ziemi Kędzierzyńsko-Kozielskiej i Województwa Opolskiego oraz ukazanie walorów Opolszczyzny w sezonie zimowym.

Uczestnik spływu musi pokonać wpław, w dowolnym czasie,  10 kilometrowy odcinek rzeki  Odry pomiędzy mostem Bierawa - Cisek a kozielską Wyspą - meta przy Ośrodku Żeglarskim  „Szkwał”.

Spływ Twardzieli to próba pokonania sił natury oraz własnych słabości w utrudnionych warunkach, w którym nie liczy się czas pokonania trasy ani zajęte miejsce.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 13 stycznia 2013r.

Szczegółowe informacje o spływie znajdują się w załącznikach:

  • Data publikacji: 13-12-2012 09:01
  • Data modyfikacji: 18-09-2014 14:12
  • Liczba odsłon strony: 3852
Powrót do poprzedniej strony »