Punkt Konsultacyjno-Diagnostyczny w Opolu

KCaids_logo.jpegW związku z przypadającym 1 grudnia Światowym Dniem AIDS przedstawiamy informację o działalności Punktu Konsultacyjno-Diagnostycznego w Opolu, wykonującego bezpłatne i anonimowe badania w kierunku zakażenia wirusem HIV. Działalność Punktu finansowana jest ze środków Krajowego Centrum ds. AIDS. W punkcie pracują lekarze i psycholodzy, posiadający certyfikat Krajowego Centrum ds. AIDS.

KCaids_logo.jpegW związku z przypadającym 1 grudnia Światowym Dniem AIDS przedstawiamy informację o działalności Punktu Konsultacyjno-Diagnostycznego w Opolu, wykonującego bezpłatne i anonimowe badania w kierunku zakażenia wirusem HIV.

Punkt funkcjonuje przy Poradni Przedmałżeńskiej i Rodzinnej Towarzystwa Rozwoju Rodziny w Opolu przy ul. Damrota 6; tel. 774 544 845.

Punkt czynny jest w każdą środę w godz.: 16.00-19.30.

W celu zapewnienia wysokiej jakości poradnictwa, ostatni pacjent przyjmowany jest pół godziny przed zamknięciem punktu. Nie jest prowadzona rejestracja telefoniczna (badania są anonimowe). Wynik można odebrać (tylko osobiście!) w następnym tygodniu po pobraniu krwi.

Działalność Punktu finansowana jest ze środków Krajowego Centrum ds. AIDS. W punkcie pracują  lekarze i psycholodzy, posiadający certyfikat Krajowego Centrum ds. AIDS. Udzielają profesjonalnych porad zarówno przed testem, jak i po nim, czyli w momencie wręczania wyniku.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej Krajowego Centrum ds. AIDS. Tu funkcjonuje również Poradnia internetowa.

Przewiń do góry