Dzisiaj jest poniedziałek, 26 września 2022
Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

Wójt Gminy ogłosił przetarg na zagospodarowanie placu w Roszowickim Lesie

informacja.gif Wójt Gminy Cisek oglosił przetarg nieograniczony na zagospodarowanie placu rekreacyjnego przy świetlicy wiejskiej w Roszowickim Lesie. Zakres rzeczowy robót obejmuje: ułożenie kostki brukowej wraz z wykonaniem podbudowy i krawężników, wykonanie trawników i nasadzeń, wykonanie ogrodzenia i małej architektury, oraz wykonanie oświetlenia terenu.

informacja.gifWójt Gminy Cisek oglosił przetarg nieograniczony na zagospodarowanie placu rekreacyjnego przy świetlicy wiejskiej w Roszowickim Lesie. Zakres rzeczowy robót obejmuje: ułożenie kostki brukowej wraz z wykonaniem podbudowy i krawężników (parkingi, chodniki, plac manewrowy, zjazd z drogi), wykonanie trawników i nasadzeń (drzewa i krzewy ozdobne), wykonanie ogrodzenia (panelowe) i małej architektury (altany), oraz wykonanie oświetlenia terenu.

Ogłoszenie o przetargu wraz ze specyfikacją istotnych warunków zamówienia, wyjaśnieniami do specyfikacji oraz niezbędne dokumenty potrzebne do prawidłowego złożenia oferty zamieszczono w Biuletynie Zamówień Publicznych, w dziale OGŁOSZENIA --> Przetargi i zamówienia.

  • Data publikacji: 28-09-2012 15:00
  • Liczba odsłon strony: 1525
Powrót do poprzedniej strony »