XV edycji Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Opolskiego

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

Certyfikat OROT 2024_do OSTMAM.png

Zapraszamy do wzięcia udziału w XV edycji Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Opolskiego – Certyfikat OROT 2024!

Konkurs ma na celu wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych w województwie opolskim oraz ich popularyzację, a także wspieranie inicjatyw, których efektem jest tworzenie produktów turystycznych. Wyróżnionym produktom turystycznym zostaną przyznane Certyfikaty OROT 2024.

Prawo zgłaszania kandydata do konkursu przysługuje: samorządom terytorialnym i gospodarczym, lokalnym organizacjom turystycznym, instytucjom i twórcom produktów turystycznych, stowarzyszeniom i fundacjom turystycznym, przedsiębiorcom prywatnym, a także organizatorom turystyki z terenu województwa opolskiego. 

Zgłoszenia przyjmowane są od 08.07.2024 r. do 16.08.2024 r. za pośrednictwem formularza dostępnego po kliknięciu w odnośnik: https://konkurs.pot.gov.pl/konkurs/

Certyfikowane przez OROT Produkty Turystyczne mogą być nominowane do ogólnopolskiego Konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej” (Edycja XXI) w kategoriach:    
a) Certyfikat POT;    
b) Złoty Certyfikat POT;    
c) Certyfikat Internautów;    
d) Turystyczne Odkrycie Roku.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie OROT-u: https://orot.pl/1571/rusza-xv-edycja-konkursu-na-najlepszy-produkt-turystyczny-wojewodztwa-opolskiego-certyfikat-orot-2024.html

Przewiń do góry