Rowerowy Rajd Familijny

30 czerwca 2024 r., godz.13:45, plac przed GOK Cisek

Rowerowy Rajd Familijny 30 czerwca 2024.jpeg

Rajd rozpoczyna się zbiórką uczestników o godz. 13:45 30 czerwca 2024 r. na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Cisku. Wyjazd uczestników raju o godz. 14:00 na szlak radu prowadzący drogami wsi Cisek i Landzmierz. Ok. godz. 15:00 przyjazd uczestników na plac zabaw przy Urzędzie Gminy.
Zapisy do dnia 21 czerwca 2024 u sołtysów wsi Cisek i Landzmierz, sekretariacie szkół podstawowych oraz w GOK Cisek. Wpisowe 15,00 zł. Zapraszamy.

logo-gazsystem.png
Sponsorem głównym wydarzenia jest GAZ-SYSTEM, który jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki. Odpowiada za przesył gazu ziemnego, zarządza najważniejszymi gazociągami w Polsce oraz jest właścicielem Terminalu LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu. Spółka gwarantuje bezpieczeństwo energetyczne Polski, przyczyniając się do rozwoju europejskiego rynku gazu.

GAZ-SYSTEM realizuje budowę gazociągu Kędzierzyn-Koźle - Racibórz w ramach programu inwestycyjnego Coal to Gas, którego celem jest zapewnienie infrastruktury gazowej niezbędnej do transformacji energetycznej w regionie. Wszystkie inwestycje GAZ-SYSTEM są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.

Przewiń do góry