Przedszkolaki w bibliotece

Przedszkolaki w ciseckiej bibliotece10 maja 2012 roku czterolatki z Gminnego Przedszkola w Cisku pod opieką pani Joanny Barszcz odwiedziły Oddział Dziecięcy przy tutejszej bibliotece. Dla niektórych przedszkolaków była to pierwsza wizyta w bibliotece. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem słuchały o przygodach dwóch misiów – Kubusia i Tosi.

Przedszkolaki w ciseckiej bibliotece10 maja 2012 roku czterolatki z Gminnego Przedszkola w Cisku pod opieką pani Joanny Barszcz odwiedziły Oddział Dziecięcy przy tutejszej bibliotece. Dla niektórych przedszkolaków była to pierwsza wizyta w bibliotece. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem słuchały o przygodach dwóch misiów – Kubusia i Tosi. Tym razem bibliotekarka przeczytała maluchom książkę Kubuś i Tosia budują żaglówkę. Następnie maluchy przeglądały książki dla najmłodszych, obejrzały czytelnię i wypożyczalnię dla dorosłych.

W ramach podziękowania dzieci wręczyły  bibliotekarce własnoręcznie wykonany upominek. Przedszkolaki z kolei otrzymały słodycze i książkę z dedykacją dla przedszkola.

Przedszkolaki w ciseckiej bibliotece Przedszkolaki w ciseckiej bibliotece

kier. biblioteki Joanna Balas

Przewiń do góry