Dzisiaj jest środa, 05 października 2022
Imieniny: Flawii, Justyna, Rajmunda

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

Pasowanie na przedszkolaka i starszaka

pasowanie.jpeg W czwartek 15 marca 2012r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury odbyło się UROCZYSTE PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA dla dzieci uczęszczających do przedszkola w Cisku oraz oddziału zamiejscowego przedszkola w Kobylicach.
Uroczystość rozpoczęła się polonezem, który poprowadził prowadzący Pan Piotr Orian. Aby zostać pasowanym na przedszkolaka lub starszaka dzieci musiały wykazać się umiejętnością tańca, śpiewu, recytacją wiersza.

W czwartek 15 marca 2012r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury odbyło się UROCZYSTE PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA  dla dzieci uczęszczających do przedszkola w Cisku oraz oddziału zamiejscowego przedszkola w Kobylicach.

Uroczystość rozpoczęła się polonezem, który poprowadził prowadzący Pan Piotr Orian. Aby zostać pasowanym na przedszkolaka lub starszaka dzieci musiały wykazać się umiejętnością  tańca, śpiewu, recytacją wiersza. Pan Piotr do wspólnej zabawy zachęcił również licznie przybyłych rodziców, którzy też wykazali się nie lada umiejętnościami. Czas szybko minął w milej i przyjemnej atmosferze i nadszedł długo oczekiwany moment pasowania. Pani Dyrektor Urszula Pączko osobiście pasowała za pomocą ogromnego ołówka każde przybyłe dziecko a nauczycielki wręczały pamiątkowe dyplomy. Dzieci zostały poczęstowane słodyczami i soczkami.

Mamy nadzieję, że to wspaniale spotkanie na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków. 

Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka

  • Data publikacji: 16-03-2012 14:44
  • Liczba odsłon strony: 1178
Powrót do poprzedniej strony »