Księżniczka czardasza bawiła w Cisku

Księżniczka czardasza w CiskuPonad 200 osób zasiadło w sali widowiskowej ciseckiego Gminnego Ośrodka Kultury we wtorkowe popołudnie w dniu 6 marca 2012 roku. Na tutejszej scenie wystawiano bowiem operetkę Imre Kalmana "Księżniczka Czardasza". Słynną "czardaszkę" wystawiła Śląska Operetka Kameralna w reżyserii i opracowaniu Jacka Woleńskiego.

Księżniczka czardasza w CiskuPonad 200 osób zasiadło w sali widowiskowej ciseckiego Gminnego Ośrodka Kultury we wtorkowe popołudnie w dniu 6 marca 2012 roku. Na tutejszej scenie wystawiano bowiem operetkę  Imre Kalmana "Księżniczka Czardasza". Słynną "czardaszkę" wystawiła  Śląska Operetka Kameralna w reżyserii i opracowaniu Jacka Woleńskiego. W przedstawieniu  zagrali artyści znani głównie z występów w Teatrze Muzycznym w Gliwicach: Jolanta Kremer, Arkadiusz Dołęga, Monika Rajewska i Oskar Jasiński, a także Jacek Woleński - śpiew i narracja. Na scenie pojawiła się również młoda i utalentowana mieszkanka  Ciska Patrycja Komander, której recital reżyser zgrabnie wkomponował w treść przedstawienia. Na sali panowała wspaniała atmosfera. Widownia bardzo żywo reagowała na grę aktorów.

Obsada:

Jolanta Kremer – Sylwia,
Monika Rajewska – Stasi,
Arkadiusz Dołęga – Boni,
Oskar Jasiński – Edwin    
Jacek Woleński – Feri        
Patrycja Komander – gość

Artystom akompaniował  zespół muzyczny "MAES TRIO" w składzie:
Marzena Mikuła  - fortepian,
Jacek Gros - skrzypce,
Dariusz Kasperek – klarnet.

Księżniczka czardasza w Cisku Księżniczka czardasza w Cisku Księżniczka czardasza w Cisku Księżniczka czardasza w Cisku Księżniczka czardasza w Cisku Księżniczka czardasza w Cisku Księżniczka czardasza w Cisku Księżniczka czardasza w Cisku Księżniczka czardasza w Cisku Księżniczka czardasza w Cisku Księżniczka czardasza w Cisku Księżniczka czardasza w Cisku


Przygotował:
Józef Zorembik
Dyrektor GOK Cisek

Przewiń do góry