Dzisiaj jest czwartek, 29 września 2022
Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

Budowa parkingu przed Urzędem Gminy

Urząd Gminy Dzisiaj (28 lutego 2012 roku) została podpisana umowa na zagospodarowanie terenu i budowę parkingu przed budynkiem Urzędu Gminy Cisek. Realizację tego zadania powierzono firmie K+D BUDOWNICTWO Spółka z o.o. z Krapkowic.

Urząd GminyDzisiaj (28 lutego 2012 roku) została podpisana umowa na zagospodarowanie terenu i budowę parkingu przed budynkiem Urzędu Gminy Cisek. Realizację tego zadania powierzono firmie K+D BUDOWNICTWO Spółka z o.o. z Krapkowic, której ofertę wybrano spośród siedmiu złożonych w ramach ogłoszonego przetargu nieograniczonego.
Zakres rzeczowy robót obejmuje wykonanie prac rozbiórkowych i przygotowawczych ziemnych, przebudowę drogi manewrowej wraz z budową miejsc parkingowych i remontem istniejącego zjazdu, remont istniejących parkingów przy drodze powiatowej oraz wykonanie elementów małej architektury. Przewidziano również odwodnienie terenu, postawienie murków oporowych, wykonanie oświetlenia terenu oraz budynku i schodów zewnętrznych, sadzenie krzewów ozdobnych oraz wymianę nawierzchni schodów wejścia głównego do Urzędu.
Zadanie wykonane zostanie w terminie do 10 maja 2012 roku a jego wartość wyniesie 399.403,01 zł, z tego kwota 289.000 zł to dofinansowanie uzyskane przez gminę z funduszy unijnych.

W związku z pracami prowadzonymi wokół Urzędu Gminy Cisek, wystapią utrudnienia związane z parkowaniem samochodu, za co serdecznie przepraszamy.

  • Data publikacji: 28-02-2012 13:07
  • Liczba odsłon strony: 1221
Powrót do poprzedniej strony »