Arie operetkowe przy fontannie w Cisku

Koncert przy fontannie w CiskuOkoło 200 osób zgromadziło się przy fontannie przed naszym Ośrodkiem Kultury na Koncercie z udziałem wybitnych solistów, ulubieńców publiczności Gliwickiego Teatru Muzycznego: Jolantą Kremer - sopran, Arkadiuszem Dołęgą - tenor, Grażyną Griner - fortepian, młodym barytonem Stanisławem Dudą z katowickiej Akademii Muzycznej oraz Patrycją Komander, mieszkanką Gminy Cisek, uczennicą w klasie śpiewu w kędzierzyńskiej Szkole Muzycznej.

Koncert przy fontannie w CiskuOkoło 200 osób zgromadziło się w środę 15 sierpnia 2012 roku, przy fontannie przed naszym Ośrodkiem Kultury na Koncercie  z udziałem wybitnych solistów, ulubieńców publiczności Gliwickiego Teatru Muzycznego: Jolantą Kremer - sopran, Arkadiuszem Dołęgą -  tenor, Grażyną Griner -  fortepian, młodym barytonem Stanisławem Dudą z katowickiej Akademii Muzycznej oraz Patrycją Komander, mieszkanką Gminy Cisek, uczennicą w klasie śpiewu w kędzierzyńskiej Szkole Muzycznej. Usłyszeliśmy arie  z ulubionych  operetek i musicali. Publiczność wraz z artystami  śpiewała  o tym , że "wielka sława to żart",  „Lat dwadzieścia miał mój dziad”, „Choć na świecie dziewcząt mnóstwo”, czy „Usta milczą, dusza śpiewa”, kołysząc się do rytmu przebojów mistrzów złotych lat operetki rodem z czarujących stolic: Berlina  i Wiednia  przełomu XIX i XX stulecia. 
Koncert odbył się w plenerze, przy fontannie na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Cisku. Do prowadzenia koncertu poproszono znanego i lubianego w Cisku konferansjera - znawcę tematyki Jacka Woleńskiego. 
W czasie koncertu serwowano kawę i ciasto.

Koncert przy fontannie w Cisku Koncert przy fontannie w Cisku Koncert przy fontannie w Cisku Koncert przy fontannie w Cisku Koncert przy fontannie w Cisku Koncert przy fontannie w Cisku Koncert przy fontannie w Cisku Koncert przy fontannie w Cisku Koncert przy fontannie w Cisku Koncert przy fontannie w Cisku Koncert przy fontannie w Cisku Koncert przy fontannie w Cisku

Przygotował
Józef Zorembik
Dyr.GOK Cisek

Przewiń do góry