Księżniczka Czardasza przyjedzie do Cisku

Księżniczka CzardaszaDo Cisku przyjedzie "Księżniczka Czardasza". Chodzi tu oczywiście o operetkę Imre Kalmana, którą w naszym Ośrodku Kultury wystawi Śląska Operetka Kameralna. Na scenie ciseckiego ośrodka kultury wystąpią artyści operetkowi z Gliwic, w większości znani miejscowej publiczności. Artystom akompaniował będzie zespół muzyczny "MAES TRIO".
Serdecznie zapraszamy na przedstawienie do Gminnego Ośrodka Kultury w dniu 06 marca 21012 r. Rozpoczęcie o godzinie 17:00.

Księżniczka CzardaszaDo Cisku przyjedzie "Księżniczka Czardasza". Chodzi tu oczywiście o operetkę  Imre Kalmana, którą w naszym Ośrodku Kultury wystawi Śląska Operetka Kameralna. Na scenie ciseckiego ośrodka kultury wystąpią artyści operetkowi z Gliwic, w większości znani miejscowej publiczności: Jolanta Kremer jako Sylwia, Arkadiusz Dołęga w roli Boniego, a Oskar Jasiński wcieli się w rolę Edwina. Po raz pierwszy w Cisku wystąpi Monika Rajewska, zobaczymy i usłyszymy ją w roli Stasi. Natomiast w rolę Feriego wcieli się  Jacek Woleński, który ten spektakl opracował i wyreżyserował.  

Artystom akompaniował będzie zespół muzyczny "MAES TRIO" w składzie:
Marzena Mikuła  - fortepian,
Jacek Gros - skrzypce,
Dariusz Kasperek – klarnet.

Gościnnie zaśpiewa  Patrycja Komander - młoda i utalentowana mieszkanka  Ciska.

Serdecznie zapraszamy na "Księżniczkę Czardasza" do Gminnego Ośrodka Kultury w dniu 06 marca 21012 r. Rozpoczęcie o godzinie 17:00.

Informacje dodatkowe udzielane są na miejscu w godz. pracy GOK lub pod nr tel 77-487-10-95 i tel. kom.606-139-324.
Józef Zorembik.

Przewiń do góry