Przedszkole w Łanach z tytułem Europejskiej Akademii Przedszkolaka

Aby sięgnąć po ten tytuł placówka musi skutecznie pozyskać i spożytkować środki unijne

IMG-20240201-WA0028.jpeg

W dniu 31 styczna 2024 r. Gminne Przedszkole w Łanach zostało przyjęte do grona Europejskiej Akademii Przedszkolaka. Na ręce pani Dyrektor został wręczony dyplom oraz statuetka.

W spotkaniu tym uczestniczyli:
Wicemarszałek Województwa Opolskiego - Pani Zuzanna Donath-Kasiura, Wójt Gminy Cisek - Pan Rajmund Frischko, Wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu - Pani Milena Piechnik oraz Radni Sejmiku województwa Opolskiego: Pani Brygida Kolenda-Łabuś, Pan Robert Węgrzyn, Pan Roman Kolek oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego.

Z tej okazji dzieci, z każdej grupy przedszkolnej, zaprezentowały występ artystyczny o tematyce zimowej, który podbił serca widowni. Dzieci otrzymały drobne prezenty. Spotkanie przebiegło w miłej i ciepłej atmosferze.

 

Europejska Akademia Przedszkolaka to cykl spotkań z dziećmi, rodzicami, kadrą w przedszkolach województwa opolskiego, które otrzymały wsparcie w ramach funduszy europejskich, jest to okazja do przedstawienia efektów inwestycji, jakie udało się zrealizować w placówce.

Informacje na temat uroczystości są dostępne m.in. w Radiu Doxa: https://doxa.fm/aktualnosci/region/przedszkole-w-lanach-z-tytulem-europejskiej-akademii-przedszkolaka/

Gratulujemy.

Przewiń do góry