Dzisiaj jest poniedziałek, 15 sierpnia 2022
Imieniny: Marii, Napoleona, Stelli

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

Przetarg na zagospodarowanie placu przed Urzędem Gminy

ugcisek.jpeg ogłosił Wójt Gminy. Zakres rzeczowy obejmuje wykonanie robót rozbiórkowych i przygotowawczych ziemnych, przebudowę drogi manewrowej wraz z budową miejsc parkingowych i remontem istniejącego zjazdu, remont istniejących parkingów przy drodze powiatowej, wykonanie elementów małej architektury.

ugcisek.jpegPrzetarg nieograniczony na zagospodarowanie placu przed Urzędem Gminy ogłosił Wójt Gminy. Zakres rzeczowy obejmuje wykonanie robót rozbiórkowych i przygotowawczych ziemnych, przebudowę drogi manewrowej wraz z budową miejsc parkingowych i remontem istniejącego zjazdu, remont istniejących parkingów przy drodze powiatowej, wykonanie elementów małej architektury, - nawierzchni z kostki brukowej betonowej, nawierzchni fakturowanej z barwionego betonu typu pressbeton, nawierzchni z kostki granitowej. Do wykonania jest rownież odwodnienie terenu, postawienie murków oporowych, wykonanie oświetlenia terenu oraz budynku i schodów zewnętrznych, sadzenie krzewów ozdobnych oraz wymiana nawierzchni schodów i spocznika z płyt granitowych.

Ogłoszenie o przetargu, wyjaśnienia do SIWZ oraz wszelkie dokumenty potrzebne do prawidłowego złożenia oferty zamieszczone zostały w Biuletynie Informacji Publicznej, w dziale OGŁOSZENIA --> Przetargi i zamówienia.

  • Data publikacji: 18-01-2012 17:17
  • Liczba odsłon strony: 1208
Powrót do poprzedniej strony »