Koncert noworoczny w wykonaniu grupy flażoletów i Gminnej Orkiestry Dętej

Koncert noworocznyGrupa flażoletów z Gminnego przedszkola w Cisku i Gminna Orkiestra Dęta pod dyrekcją Jacka Zganiacza byli wykonawcami na koncercie noworocznym, który odbył się w naszym GOK-u w pierwszą niedzielą nowego 2012r. Usłyszeliśmy m. in. utwory Hansa Koldiza, Johanna Straussa, Seweryna Krajewskiego i Katarzyny Gaertner.

Grupa flażoletów z Gminnego przedszkola w Cisku i Gminna Orkiestra Dęta pod dyrekcją Jacka Zganiacza byli wykonawcami na koncercie noworocznym, który odbył się w naszym GOK-u w pierwszą niedzielą nowego 2012r. W repertuarze świąteczno-karnawałowym usłyszeliśmy m. in. utwory Hansa Koldiza, Johanna Straussa, Seweryna Krajewskiego i Katarzyny Gaertner.  Repertuar i wykonanie spodobało się około 200 osobowej publiczności. Burzliwymi oklaskami sprowokowano dwa bisy.
Po koncercie Wójt Gminy Cisek podziękował wykonawcom a wszystkim złożył serdeczne życzenia noworoczne.

Fotoreportaż (Dyr. GOK - Józef Zorembik):

Koncert noworoczny 2012 w Cisku Koncert noworoczny 2012 w Cisku Koncert noworoczny 2012 w Cisku Koncert noworoczny 2012 w Cisku Koncert noworoczny 2012 w Cisku Koncert noworoczny 2012 w Cisku Koncert noworoczny 2012 w Cisku Koncert noworoczny 2012 w Cisku Koncert noworoczny 2012 w Cisku Koncert noworoczny 2012 w Cisku

Przewiń do góry