Radośnie powitano Nowy 2012 ROK

Sylwester Cisek 2011W Gminnym Ośrodku Kultury w Cisku żegnano stary 2011 r. i witano NOWY 2012 ROK na tradycyjnym  Balu Sylwestrowym. Dobrą zabawę oraz wspaniałą muzykę zaprezentował uczestnikom balu zespół "KANON". Menu przygotowała  Firma "KARIONA" serwowano m.in. trzy gorące dania i pyszne przekąski. O północy szampan. Tradycyjnie 15 min.  po północy odbył się pokaz pirotechniczny a potem tańce trwały do białego rana.

W Gminnym Ośrodku Kultury w Cisku żegnano stary 2011 r. i witano NOWY 2012 ROK na tradycyjnym  Balu Sylwestrowym. Dobrą zabawę oraz wspaniałą muzykę zaprezentował uczestnikom balu zespół "KANON".

Menu przygotowała  Firma "KARIONA" serwowano m.in. trzy gorące dania i pyszne przekąski. O północy szampan. Tradycyjnie 15 min.  po północy odbył się pokaz pirotechniczny a potem tańce trwały do białego rana.
Ostatni goście wyszli przed godz. 6 rano w Nowy Rok.

Fotoreportaż aut. Dyr.GOK-u:

Bal sylwestrowo-noworoczny w Cisku Bal sylwestrowo-noworoczny w Cisku Bal sylwestrowo-noworoczny w Cisku Bal sylwestrowo-noworoczny w Cisku Bal sylwestrowo-noworoczny w Cisku Bal sylwestrowo-noworoczny w Cisku Bal sylwestrowo-noworoczny w Cisku Bal sylwestrowo-noworoczny w Cisku Bal sylwestrowo-noworoczny w Cisku Bal sylwestrowo-noworoczny w Cisku Bal sylwestrowo-noworoczny w Cisku Bal sylwestrowo-noworoczny w Cisku Bal sylwestrowo-noworoczny w Cisku Bal sylwestrowo-noworoczny w Cisku Bal sylwestrowo-noworoczny w Cisku

Przewiń do góry