KONKURS na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Opolskiego 2011

konkurs_przestrzen_2011.jpegDo tegorocznej edycji konkursu, organizowanego przez Zarząd Województwa Opolskiego, zgłoszono 25 realizacji, związanych z zagospodarowaniem zespołów parkowych, terenów rekreacyjnych, modernizacją obiektów drogowych i placów, adaptacją budynków użyteczności publicznej oraz kompleksów sportowych. W wyniku przeprowadzonej oceny komisja konkursowa dopuściła 8 przedsięwzięć do konkursu internautów.

konkurs_przestrzen_2011.jpegDo tegorocznej edycji konkursu, organizowanego przez Zarząd Województwa Opolskiego, zgłoszono 25 realizacji, związanych z zagospodarowaniem zespołów parkowych, terenów rekreacyjnych, modernizacją obiektów drogowych i placów, adaptacją budynków użyteczności publicznej oraz kompleksów sportowych.

Komisja konkursowa po zapoznaniu się ze zgłoszonymi przedsięwzięciami i ustaleniu kryteriów ich oceny, zakwalifikowała wszystkie wnioski do dalszego rozpatrzenia i przeprowadzenia wizji lokalnych w dniach 14-15.09.2011 r.

W wyniku przeprowadzonych wizji lokalnych do dalszej oceny konkursowej oraz do konkursu internautów wyłoniono 8 przedsięwzięć, w tym:

  1. „Parkowe miejsce spotkań w Gródczanach” – gmina Branice,
  2. „Regionalne Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Brzegu – przebudowa boisk z zapleczem” – gmina Brzeg,
  3. Zagospodarowanie centrum wsi Cisek – place przy Gminnym Ośrodku Kultury” – gmina Cisek,
  4. "Zagospodarowanie Placu Narutowicza i Placu Marka w Leśnicy" – gmina Leśnica,
  5. „Kompleks Rekreacyjno-Sportowy – Kryta pływalnia i Orlik 2012 w Oleśnie” – gmina Olesno,
  6. „Teren rekreacyjny Siedem Źródeł w Oleśnie” – gmina Olesno,
  7. „Zagospodarowanie terenu centrum wsi Stare Siołkowice” – gmina Popielów,
  8. „Rewaloryzacja zabytkowego Parku Miejskiego w Prudniku” – gmina Prudnik.

Zgodnie z Regulaminem konkursu na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Opolskiego 2011 udział w konkursie „Nagroda Internautów” polega na oddaniu tylko jednego głosu na jedną z realizacji zamieszczonych na stronie internetowej UMWO. Konkurs wygrywa ta realizacja, która otrzyma największą liczbę głosów. Wśród osób głosujących przez internet zostaną rozlosowane okolicznościowe pamiątki.

Zapraszamy do głosowania w konkursie internautów: GŁOSOWANIE ON-LINE.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 10.10.2011 r.

Przewiń do góry