Zaproszenia dla firm i przedsiębiorców

panoramapl2.jpegNa prośbę Rządu Nadrenii-Palatynatu Biuro Współpracy Gospodarczej pragnie zaprosić przedstawicieli firm opolskich do udziału w trzydniowym wyjeździe studyjnym poświęconym tematyce ochrony środowiska i energii.
Zaś Konsulat Generalny RP w Kolonii organizuje we Frankfurcie nad Menem seminarium na temat oferty inwestycyjnej w Polsce oraz wystawę prezentującą dorobek polskich firm.

panoramapl.jpeg

  1. Wyjazd studyjny do Nadrenii-Palatynatu
    Na prośbę Rządu Nadrenii-Palatynatu Biuro Współpracy Gospodarczej pragnie zaprosić przedstawicieli firm opolskich do udziału w wyjeździe studyjnym poświęconym tematyce ochrony środowiska i energii. Wyjazd planowany jest w terminie 19-21 września 2011 (przyjazd niedziela wieczorem, powrót do Polski w środę późnym popołudniem). Wszystkie koszty pobytu tzn. koszty za jedzenie, noclegi, transfer oraz usługi tłumacza pokrywa Rząd Nadrenii-Palatynatu. Organizacja oraz koszty przejazdu do Niemiec  (Mainz) ponoszą firmy opolskie.  W trakcie wyjazdu przewidziane są liczne wizyty w firmach oraz prezentacje jak i wykłady na temat energii odnawialnych. W programie zaplanowano również zwiedzanie Parku Energetycznego w Morbach.
  2. Prezentacja firm we Frankfurcie
    W dniu 4 października 2011 Konsulat Generalny RP w Kolonii organizuje we Frankfurcie nad Menem seminarium na temat oferty inwestycyjnej w Polsce oraz wystawę prezentującą dorobek polskich firm.  W tym celu przygotowane zostaną stoiska informacyjno-promocyjne, gdzie zainteresowane opolskie firmy będą mogły zaprezentować uczestnikom spotkania i potencjalnym partnerom handlowym swoją ofertę i przedstawić swoje wyroby. Prezentacja produktów polskich firm odbędzie się w siedzibie Ratusza Miejskiego Frankfurtu nad Menem. Koszty wyżywienia oraz opłatę za powierzchnię wystawienniczą pokrywa Konsula Generalny RP, koszty transportu pokrywa Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego. Przedstawiciele firm opolskich muszą opłacić sobie jedynie nocleg (oferujemy pomoc w znalezieniu hotelu). 

Firmy zainteresowane udziałem w wyjeździe studyjnym oraz prezentacją swoich produktów we Frankfurcie nad Menem proszone są o kontakt z Biurem Współpracy Gospodarczej.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc do udziału w obu przedsięwzięciach zaproszone zostaną tylko te firmy, które zgłoszą się w pierwszej kolejności.

Kontakt:
dr Przemysław Łebzuch

Biuro Współpracy Gospodarczej
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego

E-mail:

Internet:
www.opolskie.de

Przewiń do góry