Dzisiaj jest sobota, 25 września 2021
Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

Zintegrowany program dotacji - do 70% na zakup zestawów solarnych

dotacja do zestawów solarnych.jpeg W czwartek 8 września 2011 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Cisku o godzinie 14:00 odbędzie się spotkanie na temat możliwości uzyskania dotacji na zakup zestawów solarnych. W czasie spotkania przekazane zostaną wszystkim zainteresowanym szczegółowe informacje dotyczące wykorzystania najnowocześniejszej techniki w systemie pozyskiwania energii słonecznej do ogrzewania budynków mieszkalnych.

dotacja do zestawów solarnych.jpeg

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek 8 września 2011 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Cisku o godzinie 14:00 odbędzie się spotkanie na temat możliwości uzyskania dotacji na zakup zestawów solarnych.
W czasie spotkania przekazane zostaną wszystkim zainteresowanym szczegółowe informacje dotyczące wykorzystania najnowocześniejszej techniki w systemie pozyskiwania energii słonecznej do ogrzewania budynków mieszkalnych.
Wykład na temat systemow solarnych oraz informacje dotyczące możliwości uzyskania dotacji w wysokości 70% kosztów budowy systemu przeprowadzą przedstawiciele firmy Hetman-CB z Michałowic k. Warszawy.

PDFPrezentacja Program Dotacji do 70%.pdf

Jeśli interesuje Cię ten temat, to przyjdź do ciseckiego ośrodka, aby uzyskać więcej informacji.

  • Data publikacji: 31-08-2011 08:58
  • Liczba odsłon strony: 176
Powrót do poprzedniej strony »