Zintegrowany program dotacji - do 70% na zakup zestawów solarnych

dotacja do zestawów solarnych.jpeg W czwartek 8 września 2011 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Cisku o godzinie 14:00 odbędzie się spotkanie na temat możliwości uzyskania dotacji na zakup zestawów solarnych. W czasie spotkania przekazane zostaną wszystkim zainteresowanym szczegółowe informacje dotyczące wykorzystania najnowocześniejszej techniki w systemie pozyskiwania energii słonecznej do ogrzewania budynków mieszkalnych.

dotacja do zestawów solarnych.jpeg

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek 8 września 2011 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Cisku o godzinie 14:00 odbędzie się spotkanie na temat możliwości uzyskania dotacji na zakup zestawów solarnych.
W czasie spotkania przekazane zostaną wszystkim zainteresowanym szczegółowe informacje dotyczące wykorzystania najnowocześniejszej techniki w systemie pozyskiwania energii słonecznej do ogrzewania budynków mieszkalnych.
Wykład na temat systemow solarnych oraz informacje dotyczące możliwości uzyskania dotacji w wysokości 70% kosztów budowy systemu przeprowadzą przedstawiciele firmy Hetman-CB z Michałowic k. Warszawy.

PDFPrezentacja Program Dotacji do 70%.pdf (2,03MB)

Jeśli interesuje Cię ten temat, to przyjdź do ciseckiego ośrodka, aby uzyskać więcej informacji.

Przewiń do góry