Zapraszamy na szkolenie dotyczące pozyskiwania funduszy europejskich

LPIK_K.jpeg
Serdecznie zapraszamy na szkolenie dotyczące pozyskiwania funduszy europejskich na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz wsparcia istniejących mikroprzedsiębiorstw na obszarach wiejskich.

LPIK_K.jpeg

Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich
w Kędzierzynie – Koźlu oraz Urząd Gminy Cisek
serdecznie zapraszają na szkolenie dotyczące
pozyskiwania funduszy europejskich
na rozpoczęcie działalności gospodarczej
oraz wsparcia istniejących mikroprzedsiębiorstw
na obszarach wiejskich w ramach
Działania 312 "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013

w związku z ogłoszeniem Prezesa ARiMR
o przyjmowaniu wniosków
od 26 września do 7 października 2011 r.
przez Oddziały Regionalne ARiMR.

Szkolenie odbędzie się w sali posiedzeń w Urzędzie Gminy w Cisku przy ul. Planetorza 52, 47-253 Cisek w godz. od 10.00 do 13.00 w dniu 08 września 2011r. (czwartek).

Istnieje możliwość ubiegania się w ramach konkursu o środki na złożenie działalności gospodarczej lub rozwoju mikroprzedsiębiorstwa na obszarach wiejskich ze środków europejskich. Można ubiegać się o maksymalne wsparcie w wysokości 300 000,00 zł, przy min. 50% wkładzie własnym.

Na spotkaniu będzie się można także dowiedzieć o Sieci Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich w województwie opolskim.

Więcej informacji o szkoleniu udzielają konsultanci LPI w swojej siedzibie, elektronicznie lub pod numerem telefonu 77 472 32 05 lub 77 483 70 03. W miarę możliwości prosimy o potwierdzenie telefoniczne uczestnictwa w szkoleniu w celu przygotowania odpowiedniej ilości materiałów szkoleniowych.

Przewiń do góry