KOMUNIKAT - INFORMACJA WÓJTA GMINY CISEK

Podział Gminy Cisek na 5 stałych obwodów głosowania

wybory.jpeg

Szanowni Mieszkańcy i Wyborcy Gminy Cisek.

Uprzejmie informuję, że w wyborach zarządzonych na 15 października 2023 r. do Sejmu i Senatu RP oraz w referendum zarządzonym na ten sam dzień mieszkańcy/wyborcy Gminy Cisek będą głosować w pięciu lokalach wyborczych.

Gmina Cisek została podzielona na 5 stałych obwodów głosowania zgodnie z Postanowieniem nr 163/2023 Komisarza Wyborczego w Opolu III z dnia 22 maja 2023 r.:

1. Obwód nr 1, do którego należy sołectwo CISEK, a Obwodowa Komisja Wyborcza mieści się w Gminnym Ośrodku Kultury w Cisku;

2. Obwód nr 2, do którego należą sołectwa: NIEZNASZYN, ROSZOWICE, STEBLÓW, SUKOWICE, a Obwodowa Komisja Wyborcza mieści się w Wiejskim Domu Kultury w Nieznaszynie.

3. Obwód nr 3, do którego należą sołectwa: BŁAŻEJOWICE, DZIELNICA, ŁANY, MIEJSCE ODRZAŃSKIE, PODLESIE I PRZEWÓZ, a Obwodowa Komisja Wyborcza mieści się w Publicznej Szkole Podstawowej w Łanach;

4. Obwód nr 4, do którego należy sołectwo ROSZOWICKI LAS, a Obwodowa Komisja Wyborcza mieści się w Domu Strażaka w Roszowickim Lesie;

5. Obwód nr 5, do którego należą sołectwa: LANDZMIERZ i KOBYLICE, a Obwodowa Komisja Wyborcza mieści się w Publicznej Szkole Podstawowej w Landzmierzu.

Tutaj jest dostępne Postanowienie Nr 163/2023 Komisarza Wyborczego w Opolu III z dnia 22 maja 2023 r.

Szanowni Państwo. 
Bardzo proszę o zapoznanie się z nowym podziałem Gminy Cisek na obwody i zagłosowanie we właściwych Obwodowych Komisjach Wyborczych.

Informacja o bezpłatnym dowozie wyborców do lokali wyborczych położonych na terenie Gminy Cisek znajduje się tutaj.

Wszystkie ważne informacji znajdziesz na stronie:

WYBORY 2023

Przewiń do góry