III edycja konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Śląska Opolskiego

image002.jpegRuszyła III edycja konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Śląska Opolskiego – Certyfikat OROT (etap regionalny).
Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie zaprasza się do przesyłania zgłoszeń drogą elektroniczną i w formie papierowej do Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

NPO_OROT.jpeg

Ruszyła III edycja konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Śląska Opolskiego – Certyfikat OROT (etap regionalny).
Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie zaprasza się do przesyłania zgłoszeń drogą elektroniczną na adres i w formie papierowej na adres: Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna, ul. Żeromskiego 3, 45-053 Opole z dopiskiem „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat OROT”.
Termin zgłoszenia: 01.08.2011 r. do godz. 16.00.

Laureaci zostaną zgłoszeni do etapu krajowego – Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT. Warto nadmienić, że w dwóch poprzednich edycjach w etapie krajowym zostały nagrodzone dwa produkty z Województwa Opolskiego – Dni Twierdzy Nysa oraz Jurapark z Krasiejowa.

Pobierz:

Na stronie www.orot.pl, w zakładce Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat OROT, mogą się Państwo zapoznać z dotychczasowymi laureatami konkursu.

Przewiń do góry