Dzisiaj jest poniedziałek, 03 października 2022
Imieniny: Bogumiła, Gerarda, Józefy

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

III edycja konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Śląska Opolskiego

image002.jpeg Ruszyła III edycja konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Śląska Opolskiego – Certyfikat OROT (etap regionalny).
Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie zaprasza się do przesyłania zgłoszeń drogą elektroniczną i w formie papierowej do Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

NPO_OROT.jpeg

Ruszyła III edycja konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Śląska Opolskiego – Certyfikat OROT (etap regionalny).
Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie zaprasza się do przesyłania zgłoszeń drogą elektroniczną na adres i w formie papierowej na adres: Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna, ul. Żeromskiego 3, 45-053 Opole z dopiskiem „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat OROT”.
Termin zgłoszenia: 01.08.2011 r. do godz. 16.00.

Laureaci zostaną zgłoszeni do etapu krajowego – Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT. Warto nadmienić, że w dwóch poprzednich edycjach w etapie krajowym zostały nagrodzone dwa produkty z Województwa Opolskiego – Dni Twierdzy Nysa oraz Jurapark z Krasiejowa.

Pobierz:

Na stronie www.orot.pl, w zakładce Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat OROT, mogą się Państwo zapoznać z dotychczasowymi laureatami konkursu.

  • Data publikacji: 14-07-2011 10:37
  • Liczba odsłon strony: 311
Powrót do poprzedniej strony »