Odra Rzeką Integracji Europejskiej – Pływadła 2011

PływadłoJuż po raz XII śmiałkowie na własnoręcznie wybudowanych platformach pływających przemierzać będą meandry Odry, tym razem pod hasłem "Odra rzeką wspólnej troski, promujemy nasze miasta i wioski". Półmetek spływu przewidziany jest już tradycyjnie w Przewozie - Dziergowicach. Tutaj pierwsze pływadła dopłyną ok. godz. 17:00. Tutaj będziemy gorąco witać uczestników spływu a potem wspólnie bawić się na festynie.

Już po raz XII śmiałkowie na własnoręcznie wybudowanych platformach pływających przemierzać będą meandry Odry, tym razem pod hasłem "Odra rzeką wspólnej troski, promujemy nasze miasta i wioski". Ideą imprezy jest nie tylko wspólna zabawa, ale przede wszystkim promocja Odry i jej walorów rekreacyjnych i turystycznych.

Półmetek spływu przewidziany jest już tradycyjnie w Przewozie - Dziergowicach. Tutaj pierwsze pływadła dopłyną ok. godz. 17:00. Organizatorzy przewidują dla uczestników spływu oraz wszystkich widzów festyn z występami zespołów i artystów, dobrą muzykę, pyszne potrawy i napoje chłodzące.

Plakat festynu nadodrzańskiego w Przewozie

Pobierz plakat - zaproszenie na festyn nadodrzański Gmin Cisek i Bierawa w Przewozie:
PDFPlakat_Pływadła2011_festyn_Przewóz-Dziergowice.pdf (610,64KB)

 Plakat - zaproszenie
Start imprezy odbędzie się w Raciborzu w dniu 18 czerwca 2011 roku (sobota) o godzinie 12.00. Załogi "pływadeł" będą miały do pokonania dystans 42 km. Trasa dwudniowego spływu biec będzie rzeką Odrą wzdłuż nadodrzańskich miejscowości Turze – Przewóz – Dziergowice – Bierawa - Cisek, z metą w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie pierwsze "pływadła" powinny dotrzeć w niedzielę (19.06.) około godziny 15.00.

Przewiń do góry