Wyjątkowy darczyńca podarował nowe auto rodzinie zastępczej z Błażejowic

Rodzina zastępcza z Błażejowic wspólnie z dziećmi będzie mogła swobodnie podróżować

Anna i Mariusz to wyjątkowi ludzie. Całe serce oddają dzieciom, które wiele przeszły. Uczą ich zwykłego życia, miłości do sportu i wiary w ludzi. Niestety zepsuł im się samochód, który przewoził dzieci, to znacznie utrudniło ich codzienne życie. Na szczęście znalazł się wyjątkowy darczyńca, który poruszył niebo i ziemię i sprezentował rodzinie nowe auto. 

Darczyńcami są członkowie Klubu Lions z Bremen oraz Krzysztof Rakowski, były mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla, obecnie mieszkający w Niemczech. Nasz powiat był pośrednikiem w tym przedsięwzięciu.
Bronisław Piróg - społecznik, zaczął działać w tym temacie, żeby pomóc znaleźć samochód, przedstawił sprawę swojemu koledze, który w Niemczech prowadzi własną firmę, a ten poprzez swoich przyjaciół znalazł możliwość sprowadzenia tego auta właśnie z Niemiec.

Uroczyste przekazanie samochodu odbyło się dziś w starostwie powiatowym w Kędzierzynie-Koźlu.

 

Więcej informacji znajdziesz na:
https://www.powiat.kedzierzyn-kozle.pl/13552/wyjatkowy-prezent-dla-rodziny-zastepczej-z-blazejowic-maja-nowego-busa-i-znow-moga-wspolnie-podrozowac.html
https://www.kk24.pl/artykul/19177,rodzina-zastepcza-z-blazejowic-dostala-wyjatkowy-prezent-od-wyjatkowego-darczyncy-teraz-znowu-beda-wspolnie-podrozowac
https://radio.opole.pl/100,726174,wyjatkowy-prezent-dla-rodzinnego-domu-dziecka-z-

Przewiń do góry