Dzisiaj jest wtorek, 28 września 2021
Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

Wypieczona Unia Europejska - konkurs kulinarny

konkurs_kulinarny.jpeg Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Kędzierzynie – Koźlu ogłosza konkurs kulinarny pod hasłem „Wypieczona Unia Europejska”, polegający na wykonaniu wypieków w postaci ciasta lub ciastek, które w swojej formie, kształcie lub ozdobie będą zawierały obowiązkowo oznaczenia, które kojarzą się z Unią Europejską.

konkurs_kulinarny.jpegLokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Kędzierzynie – Koźlu ogłosza konkurs kulinarny pod hasłem „Wypieczona Unia Europejska”, polegający na wykonaniu wypieków w postaci ciasta lub ciastek, które w swojej formie, kształcie lub ozdobie będą zawierały obowiązkowo oznaczenia, które kojarzą się z Unią Europejską.

Konkurs adresowany jest  do wszystkich osób zamieszkujących Powiat Kędzierzyńsko – Kozielski powyżej 50 roku życia.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wyrażenie zgody na udział w nim poprzez akceptację niniejszego regulaminu konkursu oraz dostarczenie na godzinę 10:00 13 kwietnia 2011 roku do sali posiedzeń nr 5 na parterze w Starostwie Powiatowym w Kędzierzynie – Koźlu, Plac Wolności 13, 47-220 Kędzierzyn – Koźle wcześniej przygotowanego wypieku.

Potwierdzenie akceptacji regulaminu konkursu uczestnik wyrazi poprzez wypełnienie i podpisanie deklaracji uczestnictwa wyrażając zgodę na podanie imienia i nazwiska oraz pełnej daty urodzenia (tj.: dzień, miesiąc, rok) organizatorowi konkursu. Ponieważ konkurs organizowany jest dla osób po 50 roku życia, osoby urodzone po dniu 14 kwietnia 1961 roku nie mogą wziąć udziału w konkursie. Każdy uczestnik może zaprezentować tylko jedna pracę do konkursu.

Szczegóły konkursu określa PDFRegulamin konkursu kulinarnego.pdf

  • Data publikacji: 31-03-2011 09:40
  • Liczba odsłon strony: 169
Powrót do poprzedniej strony »