Warsztaty językowe "Sprachworkshop" w PSP Cisek

Zajęcia odbywać się będą w dniach 7 do 11 sierpnia 2023 r.
w PSP Cisek

Plakat.jpeg

Związek Młodzieży Mniejszości Niemieckiej w RP po raz kolejny pragnie zorganizować letnie warsztaty dla dzieci i młodzieży - „Sprachworkshop”, które odbywać się będą w czasie wakacji letnich. W tym roku chcemy dotrzeć do dzieci z całego Województwa Opolskiego, dlatego mocny akcent kładziemy na dalsze zakątki naszego regionu.

W tegorocznej edycji jeden z pięciodniowych warsztatów  będzie prowadzony w placówce PSP im. Władysława Planetorza w Cisku (07-11 sierpnia br.). Projekt skierowany jest dla dzieci i młodzieży w wieku 13-17 lat.

 

Chcemy aktywnie i efektywnie wypełnić czas dzieciom z pobliskich wsi w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych. Duży nacisk będziemy kładli na atrakcyjną naukę  języka niemieckiego, zachęcając dzieci do pogłębiania wiedzy w tym temacie. Z tej okazji przygotowaliśmy masę atrakcji m.in. ciekawie przeprowadzane warsztaty oraz wyjazd poznawczy do Opola oraz Gliwic, który pozwoli przybliżyć dzieciom i młodzieży historię i język naszego wielokulturowego regionu. Codziennie zapewniamy uczestnikom ciepły posiłek.

Koszt wynosi tylko symboliczne 10 zł/ uczestnika na cały termin trwania warsztatów.

Zgłoszenia można dokonywać po przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego: t1p.de/sprachcampcissek
 

Przewiń do góry