Ferie zimowe z kulturą i sportem

balwan_2.gifTegoroczne ferie zimowe na obszarze Województwa Opolskiego trwać będą od 14 do 25 lutego 2011 roku. Dla uczniów naszej gminy, którzy w tym czasie pozostają w domu, przygotowana została propozycja spędzenia wolnego czasu z kultura i na sportowo.
Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na imprezy kulturalne, koncerty, naukę tańca i zabawy.
Hala sportowa w Cisku przygotowała ofertę tematyczną na kazdy dzień w ramach której proponuje spędzienie czasu ferii na sportowo.

balwan_2.gifTegoroczne ferie zimowe na obszarze Województwa Opolskiego trwać będą od 14 do 25 lutego 2011 roku. Dla uczniów, którzy w tym czasie nie wyjeżdżają poza gminę, przygotowana została propozycja spędzenia wolnego czasu z kulturą i na sportowo. 

W ramach oferty kulturalnej w czasie wakacyjnej przerwy w nauce Ferie zimowe z kulturą i sportem na koncerty, spotkania, naukę tańca i gry na instrumentach.

Hala sportowa do spędzenia ferii zimowych na sportowo. Oferta tematyczna Hali Sportowej przy Publicznym Gimnazjum w Cisku przewiduje w każdym dniu zajęcia z innej dyscypliny sportowej a także możliwość skorzystania z siłowni.

Wybierz coś dla siebie i skorzystaj z przygotowannych propozycji aby mile i z pożytkiem spędzić wolny od nauki czas.

Serdecznie zapraszamy.

Przewiń do góry