Dzisiaj jest poniedziałek, 03 października 2022
Imieniny: Bogumiła, Gerarda, Józefy

Herb Cisek
  • Change language
Dla słabowidzących
Tłumacz dla osób głuchych
Ikona Facebooka Facebook Gminy Cisek

Konkurs na realizację zadania z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2011 roku

sport.jpeg Wójt Gminy Cisek ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2011  zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu przez organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty. Zadanie wymaga realizacji od dnia podpisania umowy do 31 grudnia 2011 roku.

sport.jpegWójt Gminy Cisek ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2011  zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu przez organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty.

Realizacja zadania obejmuje wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród mieszkańców Gminy Cisek, podnoszenie poziomu sportowego w środowisku wiejskim oraz zapewnienie dzieciom i młodzieży aktywnych form wypoczynku i rekreacji. Jest ono wpisane w "Programie współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2011", przyjętym uchwałą nr III/18/10 Rady Gminy Cisek z dnia 30 grudnia 2010r.

Ogłoszenie o konkursie wraz z drukiem oferty konkursowej zamieszczono w Biuletynie Informacji Publicznej, w Dziale OGŁOSZENIA --> Konkursy.

  • Data publikacji: 11-01-2011 13:30
  • Liczba odsłon strony: 205
Powrót do poprzedniej strony »