Mobilne Centrum Wsparcia w Cisku

HDI dla powodzianW sobotę 29 stycznia 2011 roku w Cisku uruchomione zostanie Mobilne Centrum Wsparcia, organizowane w ramach kampanii społecznej „HDI dla powodzian”. W Gminnym Ośrodku Kultury w Cisku przy ul. Planetorza 30, w godzinach od 9:00 do 16:00 bezpłatnych porad udzielać będzie zespół ekspertów.
Serdecznie zapraszamy wszystkich powodzian do skorzystania z tej pomocy.

HDI dla powodzianW sobotę, 29 stycznia 2011r., w Gminnym Ośrodku Kultury w Cisku (mieszczącym się przy ul. Planetorza 30) zostanie otwarte Mobilne Centrum Wsparcia, gdzie wszyscy mieszkańcy będą mogli skorzystać z bezpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej oraz porad ubezpieczeniowych. W wyznaczonych salach indywidualnych, bezpłatnych porad udzielać będą: Witold Pikunas – psycholog – specjalista ds. interwencji kryzysowej, prawnicy rekomendowani przez Naczelną Radę Adwokacką – współorganizatora akcji – adw. Lidia Jakubiak-Romanowicz i adw. Krzysztof Romanowicz oraz specjalista ds. ubezpieczeń z Zespołu Ekspertów HDI Asekuracja - Agnieszka Kosmala.

Mobilne Centrum Wsparcia przeprowadzane jest w ramach kampanii społecznej "HDI dla powodzian" i organizowane jest co sobotę w innej gminie, która została dotknięta powodzią.
Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych porad WSZYSTKICH mieszkańców Gminy, nawet jeżeli nie zostali oni bezpośrednio poszkodowani przez powódź.

Dzięki bezpłatnym konsultacją mieszkańcy mogą się dowiedzieć jak poprawić swoją sytuację w tym momencie oraz jak zapobiec różnym problemom w przyszłości.
Tematy poruszane podczas konsultacji z ekspertami nie muszą dotyczyć kwestii po powodziowych, dyżurujący eksperci są gotowi doradzać w każdej sprawie.

Akcji „HDI dla powodzian” patronują: Polski Czerwony Krzyż, WOPR, Związek Ochotniczych Straży Pożarnych, Polska Izba Ubezpieczeń.

Więcej informacji na te temat znajdziesz w ulotce:
PDFMobilne Centrum Wsparcia dla powodzian wystaruje w Cisku.pdf (298,44KB)
lub na stronie www.hdidlapowodzian.pl.

Przewiń do góry