Kartki pocztowe i folder promocyjny o gminie Cisek

Promocja gminy i jej ciekawych miejsc.

Jedna z 18 widokówek o gminie Cisek
Ukazała się promocyjna seria 18 widokówek o naszej gminie, którą przygotował i wydał Urzad Gminy. Na widokówkach przedstawiono ważniejsze miejsca, zabytki architektury i ciekawe miejsca przyrodnicze gminy. Wspólnym elementem wszystkich widokówek jest herb oraz miniaturowa mapka gminy z zaznaczeniem miejsca położenia sołectwa przedstawionego na widokówce.
W promocyjnej serii znalazła się widokówka zatytułowana "Cisek - gmina nad Odrą" pokazująca urocze zakola i meandry Odry - rzeki z którą Gminę Cisek wiążą historyczne dzieje oraz czasy współczesne.

Przypomnijmy, że na przełomie roku 2004/2005 Urząd Gminy wydał 36 stronicowy folder promocyjny o gminie Cisek. Opracowanie w języku polskim i niemieckim traktuje o bogatej historii gminy i poszczególnych solectw oraz pokazuje współczesny dorobek mieszkańców całej gminy. Folder zawiera podstawowe informacje o gminnej gospodarce komunalnej, kulturze, sporcie i turystyce, współpracy zagranicznej oraz przedstawia ofertę inwestycyjną. Całość jest bogato ilustrowana zdjęciami.

  • Widokówki w cenie 0,50 zł/egz.
  • Folder w cenie 10 zł/egz.

    są do nabycia w Kasie Urzędu Gminy Cisek lub u Sołtysów wsi.
Przewiń do góry