Powodzianie znów zostali sami

PomocPo katastrofalnej powodzi jaka miała miejsce w maju 2010 roku przyszedł czas na szacowanie szkód przez ubezpieczycieli i wypłatę odszkodowań dla właścicieli domów i posesji, które dotknięte zostały powodzią.
Od pewnego czasu podnoszone są przez osoby poszkodowane w czasie powodzi sprawy w kwestii dochodzenia roszczeń od ubezpieczycieli, zapominających swoich obowiązkach związanych z rzetelnym i sumiennym przeprowadzeniem postępowania odszkodowawczego.

Pomoc Pokatastrofalnej powodzi jaka miała miejsce w maju 2010 roku przyszedł czas na szacowanie szkód przez ubezpieczycieli i wypłatę odszkodowań dla właścicieli domów i posesji, które dotknięte zostały powodzią.
Od pewnego czasu podnoszone są przez osoby poszkodowane w czasie powodzi sprawy w kwestii dochodzenia roszczeń od ubezpieczycieli, zapominających swoich obowiązkach związanych z rzetelnym i sumiennym przeprowadzeniem postępowania odszkodowawczego. Strasznie traktowane ludzi, płacenie odszkodowań w śmiesznych kwotach a także fakt, że firmy ubezpieczeniowe zapominają o tym, jak profesjonalnie obsługiwać klienta (agenci nie przyjeżdżają obejrzeć strat, jak przyjeżdżają to po 15 dniach, nie dzwonią do klientów, a sami klienci nie mogą się dodzwonić do firmy ubezpieczeniowej) wołają o pomstę do nieba.

W tym temacie ukazalo się już dużo artykułów napisanych przez prawników. W swej treści zawierają one ostrzeżenie o tym, co ludziom grozi ze strony ubezpieczycieli oraz przykłady pomocy i porad, jak poradzić sobie z tym problemem. Poniżej publikujemy jeden z takich artykułów. Warto zapoznać się z jego treścią:

PDFPowodzianie znów zostali sami.pdf (142,02KB) 

Arbiter S.A. Kancelaria Dochodzenia Odszkodowań pomaga osobom poszkodowanym uzyskać od firm ubezpieczeniowych odszkodowanie adekwatne do poniesionej szkody.
tel. 71 780 71 01, fax: 71 780 71 00

www.pomoc-arbiter.pl

Przewiń do góry