Zawody, olimpiady, turnieje i konkursy

FrencekUczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Landzmierzu aktywnie uczestniczyli w kwietniowo-majowych zawodach, olimpiadach, turniejach i konkursach.
Ich wysiłek zaowocował zdobyciem czołowych miejsc, cennych nagród i wyróżnień w tuniejowych zmaganiach.

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Landzmierzu aktywnie uczestniczyli w kwietniowo-majowych zawodach, olimpiadach, turniejach i konkursach.
FrencekMarcel Frencek zajął  III miejsce, Agata Szweda zajęła IV a Marcin Szweda V miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Podstawowych w Zawodach Lekkoatletycznych
w biegu na 600 m.
W V Okręgowej Olimpiadzie Wiedzy o Czerwonym Krzyżu Radosław Żygadło zajął II a Karolina Kaczmarzyk III miejsce w etapie rejonowym.
Radosław Żygadło zajął I miejsce w etapie rejonowym VIII Turnieju "Człowiek i Jego Środowisko" Polskiego Czerwonego Krzyża i zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego.
Do Finału Wojewódzki konkursu „Sport w wyobraźni ucznia” złożono łącznie 324 prace plastyczne. Komisja konkursowa wyróżniła równorzędną nagrodą 52 prace, w tym prace uczniów PSP w Landzmierzu: Dominiki Olbrich, Dawida Kukiełka. Prace zostały pokazane na wystawie w Galerii 9 SDK.
Turniej Orange CupW konkursie plastycznym dla uczniów szkół podstawowych pt. „Wizyta w krainie przyjaznej energii” wyróżnienie otrzymali : Dominika Olbrich, Angelika Wycisk, Magda Juraszek.
IV miejsce w kategorii chłopców zajęła drużyna "Iskra" PSP Landzmierz  w XV edycji Turnieju Piłki Nożnej ORANGE CUP im. Marka Wielgusa zorganizowanym na szczeblu powiatowym.

Przewiń do góry