Bezpłatne szkolenia z zakresu pozyskiwania środków unijnych

informacja.gifZapraszamy  do uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach z zakresu pozyskiwania środków unijnych. W ramach tego szkolenia nabędziesz praktyczne umiejętności pozyskiwania funduszy unijnych. Będziesz potrafił  przygotowywać profesjonalny wniosek o dotacje na realizacje projektów twardych (inwestycyjnych)   oraz  miękkich (szkoleniowych).

informacja.gifZapraszamy  do uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach z zakresu pozyskiwania środków unijnych, mających na celu podniesienia oraz dostosowania  kwalifikacji do aktualnych potrzeb regionalnej gospodarki i regionalnego rynku pracy. Szkolenia realizowane są  w ramach  projektu "Kadry i środki unijne kluczem do rozwoju Opolszczyzny" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt jest niepowtarzalną okazją nabycia wyjątkowych, pożądanych na rynku umiejętności pozyskiwania środków unijnych na działania dotyczące wzrostu konkurencyjności firm i instytucji, rozwoju turystyki, rekreacji i wypoczynku w regionie, inwestycji w rozbudowę i modernizację infrastruktury, ochrony zdrowia i opieki społecznej, rozwoju usług świadczonych przez służby porządkowe.

Szkolenie obejmuje część warsztatową podczas której uczestnicy, przy pomocy prowadzącego zajęcia wykładowcy/trenera opracują indywidualne projekty. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma wypełniony, przykładowy wniosek inwestycyjny wraz z biznes planem oraz przykładowy wniosek miękki. Uczestnicy szkoleń mają zapewniony także zwrot kosztów dojazdu, wyżywienie, zakwaterowanie oraz materiały szkoleniowe.

Wprowadzenie na rynek specjalistów ds. pozyskiwania funduszy unijnych, posiadających umiejętność przygotowywania projektów dla firm i instytucji, przyczyni się dzięki pozyskanym przez nich  dotacją,  do lokalnego rozwoju gospodarczego oraz stworzenia nowych miejsc pracy.

Dokumenty zgłoszeniowe oraz szczegółowe informacje dot. proponowanych szkoleń można uzyskać w biurach projektu:

Fundacja Dla Dobra Publicznego
47-220 Kędzierzyn – Koźle, ul. Grunwaldzka 27, Tel. 77 483 40 53, 500 277 801
47-200 Kędzierzyn – Koźle, ul. Wyspa 3, Tel. 77 456 56 66, 500 277 801
oraz  na stronie projektu:
www.opolskiekadry.pl

Przewiń do góry