XI Międzynarodowy Spływ Pływadeł 2010

PływadłoXI Międzynarodowy Spływ Pływadeł - PŁYWADLO 2010 - pod hasłem "Na Odrze wszystkim jest dobrze" odbędzie się w dniach 12 i 13 czerwca 2010 roku. Aby wziąć czynny udział w spływie rzeką Odrą na "byle czym" należy spełnić warunki określone w załączonym REGULAMINIE spływu. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich do Przewozu na powitanie załóg pływadeł oraz wspólną nadodrzańską biesiadę.

PływadłoXI Międzynarodowy Spływ Pływadeł - PŁYWADLO 2010 pod hasłem "Na Odrze wszystkim jest dobrze" odbędzie się w dniach 12 i 13 czerwca 2010 roku.
Głównym organizatorem spływu jest Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu a współorganizatorem tej imprezy są Starostwo Powiatowe w Raciborzu, Miasto Ostrawa, Miasto Bohumin, Miasto Racibórz, Miasto Kędzierzyn-Koźle, Gmina Kuźnia Raciborska, Gmina Bierawa, Gmina Cisek, Gmina Krzyżanowice, Gmina Nędza, Hałaburda Kajakowa Jooonyyy oraz Stowarzyszenie „Rzeki dzielą, Odra łączy”. Patronatem honorowym imprezę objął Przewodniczący Parlamentu Europejskiego - prof. Jerzy Buzek.
Aby wziąć czynny udział w spływie rzeką Odrą na "byle czym" należy spełnić warunki określone w załączonym poniżej REGULAMINIE spływu.

PDFRegulamin XI Międzynarodowego Spływu Pływadeł w 2010r.pdf (253,58KB)

Zgłoszenia do udzialu w spływie można składać do dnia 30 maja 2010 roku w formie pisemnej na adres Starostwa Powiatowego w Kędzierzynie-Koźlu - Wydział Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Promocji: .

Spływ rzeką Odrą na odcinku z Raciborza do Kędzierzyna-Koźla o dlugości 42 km podzielony jest na dwa etapy. Pierwszy etap kończy się tradycyjnym przystankiem w Przewozie-Dziergowicach. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich do powitania załóg pływadeł oraz wspólną nadodrzańską biesiadę przy dobrej muzyce i śląskich potrawach. Szczegółowy program okolicznościowych imprez przewidzianych na półmetku spływu podany zostanie w terminie późniejszym.

Przewiń do góry