APEL - POMOC DLA UKRAINY

Każdy może pomóc uchodźcom z Ukrainy

SOLIDARNI Z UKRAINĄ.jpeg
Drodzy Mieszkańcy Gminy Cisek,

Ciągle pamiętamy czas, gdy byliśmy zmuszeni szukać schronienia z dala od naszych domów, uciekając przed trudami i okrucieństwem wojny.
Jako mieszkańcy terenów powodziowych doskonale znamy uczucie bezsilności i rozpaczy towarzyszące nagłej utracie dorobku życia.

Dziś to nasi sąsiedzi, Obywatele Ukrainy stoją w obliczu wojny, drżąc o życie swoje i swoich najbliższych. W tym momencie nie liczą oni jedynie na nasze słowa wsparcia, ale również na czyny.
W związku z tym, jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby przyłączyć się do pomocy i w razie konieczności przyjąć w swoim domu osoby potrzebujące schronienia z kraju ogarniętego wojną, prosimy o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Cisku - nr telefonu: 77 4871 118.

Jednocześnie w budynku Urzędu Gminy prowadzona będzie zbiórka żywności długoterminowej (konserwy, makarony, ryże, herbaty, woda mineralna w zgrzewkach), produktów dla dzieci i niemowląt (pampersy, mleko modyfikowane) oraz produktów do higieny osobistej (mydło, szampony, podpaski, pasty do zębów, dezodoranty).

Z góry dziękujemy Państwu za otwarcie swoich serc i wsparcie akcji pomocy Ukrainie. 

Przewiń do góry